Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 20 październik 2019 17:48

wycieczka na pocztę gr 6

Wycieczka na pocztę gr VI

W tym tygodniu dzieci z grupy VI odwiedziły „Pocztę”. Wizyta ta poprzedzona była zajęciami, podczas których dzieci poznawały drogę listu od adresata do odbiorcy. Wiemy czym zajmuje się listonosz i inni pracownicy poczty oraz jak należy zachowywać się w Urzędzie Pocztowym. Będąc na poczcie wysłaliśmy kartkę z pozdrowieniami do naszego Przedszkola. Dużo radości sprawiło nam naklejanie znaczka i wrzucenie kartki do skrzynki. Po powrocie do przedszkola w naszej sali urządziliśmy własny „kącik pocztowy”, w którym dzieci wysyłały listy, paczki, wypełniały druczki pocztowe. Mieliśmy dużo radości ze wspólnej zabawy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć