Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 23 październik 2019 14:00

DEN

Dzień Edukacji Narodowej

 Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Zgromadziliśmy się tego dnia bardzo licznie na sali gimnastycznej. Na uroczystości obecni byli pracownicy przedszkola, zaproszeni goście, a także wszystkie przedszkolaki. Nie zabrakło też rodziców, którzy licznie przybyli aby obejrzeć swoje pociechy na scenie.
Pani dyrektor Grażyna Milanowicz powitała zaproszonych gości oraz wszystkich zgromadzonych. Skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy, po czym oddała głos przedszkolakom z grupy III, którzy przygotowali uroczystość. Akademia rozpoczęła się od „Samby dla Pani”, którą zaśpiewały Kaja z Marysią, a zatańczyli ją Wiktorka z Wojtusiem. Były też wiersze, piosenki, życzenia. Chłopcy zatańczyli „Wesoły kapeluszowy taniec. Duże brawa otrzymały dzieci za taniec kończący występy - rock and rolla.
Nasze przedszkolaki słowami wierszy, piosenek podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i smacznymi cukierkami. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia wszystkich pracowników i zaproszonych gości.
Z okazji Dnia Edukacji życzenia złożył obecny na uroczystości Przewodniczący Rady Rodziców Pan Michał Barański. Pan Michał poczęstował także wszystich czekoladą. Miłą niespodzianką był tort, będący pysznym dodatkiem do kawy tego dnia. Na zakończenie każdy zaproszony gość otrzymał upominek - laurkę. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy Wam Kochane Dzieciaki .Jesteście dla nas najważniejsze!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć