Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 22 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława
sobota, 02 listopad 2019 15:39

Spotkanie z muzykami Filharmonii

Spotkanie z muzyką

To już kolejne spotkanie z muzykami Filharmonii Świętokrzyskiej. Tym razem tematem przewodnim były  utwory muzyczne wykonywane na dawnych dworach Europy.  Dzieci poznały również instrument smyczkowy  Viola da gamba. Na zakończenie przygody z muzyką królewską przedszkolacy poznali podstawowe kroki tańca dworskiego – menuet. Artyści wprowadzając dzieci w świat muzyki dostarczyli wszystkim zebranym wiele estetycznych przeżyć. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć