Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 04 listopad 2019 18:57

Dzień postaci z bajek

Dzień Postaci z Bajek

4 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Postaci z Bajek”. Dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Nie zabrakło w tym dniu spotkania z ,,Kotem w Butach’’, który u progu przedszkola witał przedszkolaków słodką niespodzianką. Następnie średniaki z grupy II zaprezentowały przedstawienie zabierając wszystkich w podróż ,, Zaczarowanym Pociągiem w świat bajek”. Po części artystycznej nastąpiła krótka prezentacja postaci bajkowych, w które wcielili się przedstawiciele rodziców z poszczególnych grup. Nie zabrakło w tym dniu zabaw przy muzyce i wesołej parady przedszkolaków. Dzień Postaci z Bajek to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i dlatego na koniec udaliśmy się do swoich sal, gdzie zaproszeni rodzice w strojach bajkowych przeczytali przedszkolakom ich ulubione bajki. Spotkanie z bajkowymi postaciami odbyło się w radosnej, pełnej uśmiechów atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim rodzicom, za poświęcony czas, oraz pomoc w zorganizowaniu bajkowych stroi dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć