Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 19 listopad 2019 08:28

domowe zwierzątko

Domowe zwierzątko w przedszkolu

W ramach realizacji tygodniowego tematu „Zwierzątka domowe” 18 listopada w poniedziałek w grupie II mama Leona W. przyniosła do przedszkola chomika. Zwierzątko wzbudziło ogromne zainteresowanie i ogrom uśmiechu wśród przedszkolaków.  Każdy chciał z bliska obejrzeć i pogłaskać chomika. Przedszkolacy dowiedzieli się, w jaki sposób należy opiekować się takim małym zwierzątkiem, zapoznali się ze sposobem odżywiania i zasadami dbania o niego. Wysłuchały ciekawostek dotyczących jego zwyczajów. Na koniec wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć.
Bardzo dziękujemy Pani Ewelinie W. za ciekawą lekcję z domowym zwierzątkiem oraz za wspólnie spędzony czas.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć