Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
wtorek, 19 listopad 2019 08:30

lekcja przyrody w gr. 1

Lekcja przyrody w gr. I

W poniedziałek najmłodszą grupę "maluszków" odwiedziła na zajęciach mama Ady, która na co dzień jest pracownikiem Nadleśnictwa Suchedniów. W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym, jak również w cyklu "Poznajemy zawody naszych rodziców", zgodziła się uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych, podczas których rozmawiamy w tym tygodniu o leśnych zwierzętach. "Maluchy" dowiedziały się, jak trudny jest czas zimowy dla dzikich zwierząt oraz co my, ludzie, możemy dla nich zrobić, aby pomóc im go przetrwać. Dzięki Pani Ewelinie, wiemy jak nazywają się zwierzęta oraz co dzieje się z ich sierścią i skórą. Wiemy też, czym można je dokarmiać. Na pamiątkę naszych dzisiejszych zajęć dzieci otrzymały książeczki z zagadkami i obrazkami do kolorowania. 
Bardzo dziękujemy Pani Ewelinie za poświęcony nam czas oraz pomoc w realizacji zajęć.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć