Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 26 listopad 2019 08:36

Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia

„Czy jest duży, czy też mały,

do zabawy doskonały!”

Dziś do naszego przedszkola z każdym dzieckiem przyszedł jego pluszowy przyjaciel – miś. Obchodziliśmy wspólnie z naszymi pluszowymi gośćmi „Święto Pluszowego Misia”. Dzieci obejrzały „Misiowy teatrzyk” w wykonaniu pracowników naszego przedszkola. Zaśpiewaliśmy wszystkim misiom tradycyjne „Sto lat” z okazji ich święta, a następnie przyszedł czas na „misiowe” taneczne pląsy i zabawy. Nawiązując do realizowanego w naszym przedszkolu projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” wysłuchaliśmy bajki w interaktywnej wersji pt. „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie”. Jak to na każdym przyjęciu bywa, przyszedł również czas na pamiątkowe zdjęcia oraz małe misiowe „co nieco” (słodki poczęstunek). Ten dzień wywołał u dzieci i „misiów” dużo radości i uśmiechu ze wspólnie spędzonych chwil.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć