Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 01 grudzień 2019 10:13

Andrzejkowe "Czary - mary"

Andrzejkowe „Czary – mary”

W dniach 27 i 28 listopada w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ został zorganizowany Wieczór Andrzejkowy, w którym udział wzięły dzieci wraz z rodzicami. Celem spotkania było poznanie tradycji i zwyczajów ludowych oraz integracja dzieci i przybyłych gości. Przedszkolacy swoją przyszłość odkrywali  losując przedmioty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka, wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami oraz wiele innych. Nie zabrakło też wróżb dla rodziców. Wszystkim udało się trafić monetą do „studni z wodą”, co oznaczało, że nasze życzenia się szybko spełnią. Przerwy miedzy wróżbami wypełniała muzyka, tańce i pląsy. Poczęstunek przygotowany przez rodziców był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy. Andrzejki w naszym przedszkolu były niezwykle udane i przyniosły przedszkolakom oraz rodzicom wiele radości. Bawiliśmy się doskonale i czekamy na spełnienie dobrych wróżb.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Grupa I

Grupa II

Grupa V

Grupa IV