Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 31 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta
czwartek, 05 grudzień 2019 17:31

hobby naszych rodziców

Muzykalny tata

W środę do grupy najmłodszej w naszym przedszkolu przybył tata Filipa z ogromnym instrumentem muzycznym, jakim jest perkusja. Niegdyś był członkiem zespołu muzycznego, a teraz oddaje się muzyce w czasie wolnym. Swoim hobby zaraził synka, który jak się okazało, całkiem dobrze radził sobie z grą na instrumencie. Wszystkie maluchy były urzeczone perkusją, a niektórzy spróbowali też swoich sił w graniu. 
Dziękujemy Panu Maciejowi za poświęcenie nam czasu i pokazanie nam swojego hobby. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć