Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 09 grudzień 2019 10:19

starszaki w banku

Poznajemy zawody naszych rodziców - spotkanie z pracownikami Banku Spółdzielczego w Suchedniowie

We wtorek 3 grudnia grupa III wybrała się z wizytą do Banku Spółdzielczego. Przedszkolaków przywitała Pani Iza - mama Jasia i Pani Karolina. Panie bardzo serdecznie zaprosiły małych klientów do środka. Pani Karolina zaprosiła nas na najwyższe pietro,gdzie przywitała kolejno wszystkich małych gości, poznając tym samym imiona dzieci. Od najwyższego piętra rozpoczęliśmy zwiedzanie poszczególnych pokoi. Panie na samym początku zapytały dzieci, czy przychodzą czasami do banku ze swoimi rodzicami. Oczywiście były takie dzieci. Zwiedziliśmy poszczególne pokoje, salę operacyjną, gdzie byli obsługiwani klienci. Dzieci poznały Prezes Banku Panią Agnieszkę Fąfarę - Markiewicz, z którą i innymi pracownikami zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Dużym zaineresowaniem-czynnościa, która bardzo podobała się dzieciom było przybijanie pieczatki, a także praca niszczarki dokumentów. Potem dzieci poznały zasady działania bankomatu. Pani Karolina pokazała grupie jak wyłacamy pieniądze za pomocą karty. Zadaniem dzieci było odgadnięcie jaki banknot wypłaciła Pani Karolina. Na koniec dzieci zostały poczęstowane cukierkami. Na kolejną wizytę umówiliśmy się na wiosnę.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie,a w szczególności Pani Izie – mamie Jasia, która zorganizowała nam to spotkanie .

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć