Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 09 grudzień 2019 17:56

zawody rodziców przedsiębiorca budowlany

Poznajemy zawód - przedsiębiorca budowlany

We wtorek starszaki z grupy III odwiedzili rodzice Marcelinki, którzy prowadzą firmę budowlaną. Pani E liza i pan Mariusz zaprezentowali dzieciom zdjęcia prac budowlanych prowadzonch na nowej obwodnicy Skarżyska. Dzieci mogły zobaczyć jak wykonuje się poszczególne prace, sprzęt i maszyny budowlane. Dowiedziały się, że na budowie należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa i zakładać specjalne ubrania ochronne, wzmocnione buty i kaski na głowę. Na zakończenie obejrzeliśmy krótki filmik pokazujący nową drogę z lotu ptaka.

Dziękujemy rodzicom Marcelinki za spotkanie i przybliżenie kolejnego, ciekawego zawodu.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć