Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 09 grudzień 2019 17:58

choinka miejska

Stroimy choinkę miejską

Tradycją stało się już ubieranie choinki miejskiej w dniu 6 grudnia. Po pełnej emocji wizycie św. Mikołaja dzieci z grupy III wyruszyły do parku, gdzie ustawiona została wielka choinka. Przedszkolaki przygotowały specjalnie na tą okazję złote orzechy, szyszki i kolorowe bombki. Dzieci rozwiesiły ozdoby i podziwiały okazałe drzewko, które zdobi nasze miasto i wprowadza nas w świąteczny nastrój.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć