Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
sobota, 14 grudzień 2019 11:19

Poznajemy zawody - intendentka i kucharka

Poznajemy zawody – intendentka i kucharka

W ramach współpracy z rodzicami oraz prowadzonej preorientacji zawodowej średniaki z grupy II poznawały zawód mamy Bartka F.- intendentka. Pani Dorotka zaprosiła nas do swojego biura i opowiedziała na czym polega jej praca. Ponieważ praca intendentki powiązana jest z kuchnią, to również mieliśmy okazję poobserwować pracę Pań kucharek oraz poznać naczynia do przygotowywania posiłków dla wszystkich przedszkolaków oraz niezbędne pomieszczenia, tj.obierak, magazyn żywności i miejsce do mycia naczyń. Dużą ciekawość wśród dzieci wzbudziła winda do przewożenia towarów.

Serdecznie dziękujemy Pani Dorotce za zaangażowanie i pomoc w realizacji zajęć. Podziękowania składamy także Paniom kucharkom za możliwość zajrzenia do przedszkolnej kuchni i obserwacji podczas pracy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć