Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 15 grudzień 2019 21:49

Poznajemy zawód - konserwator

Poznajemy zawód w naszym przedszkolu – konserwator

W dniu 13 grudnia średniaki postanowiły poznać kolejny zawód wykonywany w naszym przedszkolu – konserwator. Pan Marcin pokazał nam swoje pomieszczenia, narzędzia które wykorzystuje w swojej pracy oraz opowiedział czym zajmuje się przez cały rok na terenie placówki. Przedszkolaki z wielką uwagą przypatrywały się jak Pan konserwator naprawia przedszkolny ekspres do kawy oraz lusterko. Bardzo chętnie służyły też swoja pomocą. Wspomniał też o swoich pracach technicznych wykonanych na rzecz przedszkola, np.sanie Mikołaja i szopka bożonarodzeniowa. Dzieci jednogłośnie przyznały, że praca konserwatora jest bardzo potrzebna. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć