Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 17 grudzień 2019 17:41

świąteczne warsztaty gr 4

Świąteczne warsztaty w przedszkolu

12 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, rodzice oraz dzieci z grupy IV wzięli udział w świątecznych warsztatach plastycznych. Była to okazja do bliższego poznania się oraz wspólnego spędzenia czasu. Przed przystąpieniem do pracy przy dźwiękach muzyki ubraliśmy choineczkę oraz przystroiliśmy małe choinki wykorzystując przy tym niecodzienne ozdoby. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały  kolorowe choinki, dzwoneczki, wieńce oraz aniołki. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom oraz Rodzicom, którzy wzięli udział w warsztatach, a tym samym sprawili swoim dzieciom wiele radości.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć