Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 22 grudzień 2019 17:46

warsztaty z babcią Igora gr4

Święta tuż tuż

16 grudnia grupa IV gościła babcię Igorka - Panią Ewę, która wykonuje własnoręcznie stroiki i ozdoby świąteczne. Pani Ewa przyniosła ze sobą swoje prace, które zaprezentowała przedszkolakom oraz opowiedziała , w jaki sposób zostały wykonane. Po interesującej prezentacji, dzieci przystąpiły do ozdabiania i dekorowania bombek oraz choinek. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek powstawały piękne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby, które znajdą miejsce w domach naszych przedszkolaków.

Dziękujemy Pani Ewie za miłe spotkanie, poświęcony nam czas oraz pomoc w realizacji przedświątecznych zajęć.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć