Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 22 grudzień 2019 17:50

programista gr5

Odwiedziny robota kota w grupie V
 
W dniu dzisiejszym grupę V odwiedził Pan Krzysztof Korbacz, który z zawodu jest programistą komputerowym oraz tatą Mai. Na początku spotkania Pan Krzysiek przeczytał dzieciom dwie bajki. Następnie pokazał dzieciom robota, którego zrobił i zaprogramował wraz z synem. Maluszki były zachwycone gdy kotek- robot śpiewał, rozpoznawał kolory oraz gdy dzieci karmiły go mlekiem. Na koniec spotkania przedszkolaki wręczyły wspólnie wykonaną laurkę świąteczną Panu Krzyśkowi.
 Panu Krzysztofowi bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia oraz poświęcony czas.