Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
piątek, 27 grudzień 2019 12:07

jasełka 2019

OTO BÓG NARODZIŁ SIĘ

Tradycją  naszego przedszkola w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, stały się przedstawienia jasełkowe w wykonaniu  najstarszych  przedszkolaków. Nie inaczej było i w tym roku. Pięciolatki z grupy III oraz IV przygotowały wspólnie z wychowawczyniami piękną i wzruszającą historię narodzin Dzieciątka Jezus w jasełkach "Oto Bóg narodził się". Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po zakończonym występie nagrodzonym ogromnymi brawami, Pani dyrektor życzyła wszystkim  obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Spotkanie na sali gimnastycznej zakończyło wspólne odśpiewanie kolęd przy akompaniamencie pianina. Następnie wszystkie dzieci udały się do swoich sal, by tam połamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia oraz wspólnie kolędować przy pięknie przystrojonych choinkach.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć