Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 18 styczeń 2020 17:31

Rodzinne kolędowanie

Rodzinne kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, magiczny czas, kiedy radość i miłość pukają do każdego z nas. To przede wszystkim czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym oraz wspólnego kolędowania.  9 stycznia przedszkolaki razem ze swoimi rodzinami przybyły do przedszkola, by przedstawić dla swoich najbliższych Jasełka. Przedstawienie zostało przygotowane w grudniu i po raz pierwszy pokazane dzieciom i pracownikom naszego przedszkola przed Świętami Bożego Narodzenia. W pięknie udekorowanej sali mali aktorzy przenieśli wszystkich w odległe czasy, kiedy w niewielkim miasteczku Betlejem narodził się mały Jezus. Ukochani goście tłumnie zasiedli na przedszkolnej widowni a przejęte dzieci przedstawiły tę ważną i radosną chwilę narodzenia się małego Boga. Po zakończonych Jasełkach wszyscy wspólnie, przy akompaniamencie pianina zaśpiewali znane dzieciom kolędy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć