Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 18 styczeń 2020 21:38

Klub Seniora - Kreatywni

Klub Seniora „Kreatywni”

W piątek gościliśmy w przedszkolu niezwykłych gości – przedstawicielki Klubu Seniora „Kreatywni”. Celem spotkania było wzmacnianie więzi międzypokoleniowej oraz poznanie sposobów na spędzanie czasu wolnego osób starszych. Na początku Pani Danuta Grabowska oraz Anna Brzezińska opowiedziały przedszkolakom jakie mają zainteresowania oraz jak aktywnie spędzają swój czas na emeryturze. Zaprezentowały swoje prace plastyczne wykonane różnymi technikami, min: szydełkowanie, prace plastyczne z quillingu, ozdabiane np.cekinami i wstążkami bombek i wielkanocnych jajek, kwiaty z kolorowej bibuły. Podczas spotkania Pani Ania i Pani Danusia szybko nawiązały dobre relacje z dziećmi, gdyż okazało się, że mają doświadczenie w pracy z dziećmi a niektórych przedszkolaków czy ich rodziców dobrze znają. Dodatkowo włączyły dzieci do zabawy ruchowej ze śpiewem przy piosenkach, jakie znały z dzieciństwa. Serdecznie dziękujemy Paniom za miłe spotkanie, słodki upominek oraz przybliżenie swoich pasji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć