Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 26 styczeń 2020 17:36

Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka

„Babuniu, dziadziuniu w dniu Waszego święta

Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.

Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie.

Smutno by było bez Was na świecie”

Życzenia o takiej i innej treści otrzymali babcie i dziadkowie, którzy korzystając z zaproszenia swoich wnucząt, przybyli do naszego przedszkola w dniach 21 – 23 stycznia. W tym bowiem czasie odbywały się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w poszczególnych oddziałach. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności słowno – muzyczne, na których nie zabrakło również tańców. Dzieci w ten sposób chciały wyrazić swoją ogromną miłość, jaką darzą babcie i dziadków. Zaś przygotowane własnoręcznie upominki były dodatkiem do całości. Niejednemu z gości pewnie zakręciła się łezka w oku na widok odświętnie wystrojonych wnuczki czy wnuczka, którzy dumnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Oczywiście nie mogło również zabraknąć głośnego odśpiewania „100 lat”. Do wspaniałych wystąpień naszych milusińskich swoje życzenia dołączyła również pani dyrektor Grażyna Milanowicz.

Po uroczystej części akademii nastąpił czas wspólnych zabaw przy muzyce wnucząt wraz z dziadkami. Dużo śmiechu przysporzyła wszystkim spontaniczna inscenizacja znanego wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”, gdzie w poszczególne role wcielali się rzecz jasna nasi szanowni Goście. Zakończeniem spotkań był przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek z kawą i herbatą.

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w oddziale VII odbyła się o wiele później niż w pozostałych grupach, ponieważ dopiero w miniony piątek 14 lutego. Tutaj również nie zabrakło wierszyków, piosenek oraz tańca przygotowanych przez dzieci z pomocą pani Gosi. 

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, miłości oraz uśmiechu na każdy dzień.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. IV

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. VI

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. VII