Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 13 luty 2020 20:20

bal karnawałowy

Bal karnawałowy 2020

Wielu przedszkolaków z niecierpliwością czekało na dzisiejszy dzień, aby z kolegami i koleżankami wziąć udział w balu karnawałowym. Tegoroczny bal pod hasłem „Zwierzaki figuraki” odbył się w czwartek 13 lutego. Każda grupa miała swoje przysłowiowe „pięć minut”, aby pokazać się wszystkim. Wspaniale prezentowały się na parkiecie lamparty, koty, biedronki, słonie, myszki oraz wiele innych zwierzątek. Ale nie zabrakło również spidermanów czy księżniczek. Od godzin przedpołudniowych rozbrzmiewały wesołe rytmy przy akompaniamencie pani Małgosi Bialik, porywające wszystkich do tańca. Bal oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor Grażyna Milanowicz, która witając przybyłych, życzyła udanej zabawy.

Naszą imprezę zaszczyciła swoją obecnością emerytowana pani dyrektor Zofia Dulęba, która z ogromną przyjemnością bawiła się wspólnie z dziećmi. Tańce i pląsy urozmaicały zabawy konkursowe przygotowane przez panie nauczycielki. Dzieci mogły wykazać się umiejętnością rzucania do celu, segregowania kolorowych piłeczek, utrzymania równowagi na ścieżce, przedmuchiwania piórek do udekorowania papugi, czy też sprytem i refleksem w łapaniu piłeczki.

Jak co roku bawiliśmy się znakomicie, a uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć