Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
poniedziałek, 17 luty 2020 18:22

zawody naszych rodziców - policjant

Poznajemy zawody naszych rodziców – Policjant

Naszymi gośćmi byli dziś rodzice Zosi z gr VI. Tata Zosi, który jest policjantem opowiedział nam o pracy, jaką codziennie wykonują policjanci. Przeprowadził zabawy z wykorzystaniem maty przejścia dla pieszych, sygnalizatorów oraz samochodów, w trakcie których utrwalaliśmy zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypomnieliśmy również numery alarmowe. Dzieci otrzymały upominki – książeczki oraz kalendarz. Serdecznie dziękujemy rodzicom Zosi za wspaniałe warsztaty.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć