Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 18 luty 2020 18:22

nasi czworonożni przyjaciele

Nasi czworonożni przyjaciele – odwiedziny pieska „Lali” w gr VI

W naszej sali mieliśmy dziś miłego gościa- pieska, który wabi się „Lala”. Jest to piesek naszej koleżanki – Ali. Rozmawialiśmy o tym, jak należy dbać o nasze domowe zwierzaki; co lubią jeść, jak się lubią bawić. Zwróciliśmy uwagę na zasady bezpieczeństwa w kontakcie ze zwierzętami. Serdecznie dziękujemy rodzicom Ali za odwiedziny i wspaniałą zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć