Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 15 marzec 2020 19:09

Wycieczka do biblioteki gr.II

Wycieczka do bibilioteki

Średniaki z gr.II wybrały się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Suchedniowie. Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz wyrabianie nawyku korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Pani Ilona opowiedziała, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz zachęcała przedszkolaków do wzięcia udziału w projekcie „Książka na start” adresowanym do najmłodszych czytelników.  Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek, gdyż wśród naszych średniaków są czytelnicy, którzy są zapisani do biblioteki i systematycznie wypożyczają książki. Wiele radości sprawiła wszystkim zabawa w czytelni dla najmłodszych, gdzie czekały gry dydaktyczne, zabawki, ciekawe oraz bogato ilustrowane książeczki – np.składanki oraz kącik plastyczny. Wycieczka sprawiła dzieciom ogromną radość. Dziękujemy Pani Ilonce za lekcję biblioteczną, miłą atmosferę oraz przekazane upominki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć