Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 16 marzec 2020 00:00

gr 4 na poczcie

Starszaki z gr. 4 w Urzędzie Pocztowym

Dzieci z grupy IV w dniu 28 lutego wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego w Suchedniowie, aby bliżej poznać pracę listonosza i pracujących na poczcie urzędników. Dzięki uprzejmości Pani Naczelnik poczty przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda praca na poczcie z drugiej strony okienka, zwiedzały różne pomieszczenia, zapoznały się z ich funkcjami, m.in. sortownią listów i paczek. Dowiedziały się , że na poczcie oprócz wysyłania listów i paczek można zapłacić rachunki, pobrać pieniądze, kupić gazety oraz załatwić wiele innych spraw. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały pamiątki i gadżety związane z naszym miastem zaprojektowane przez pracowników poczty. Wysłaliśmy też listy. Wycieczka była bardzo interesująca a dzieci wracały do przedszkola pełne miłych wrażeń.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć