Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 16 marzec 2020 00:00

gr 4 w bibliotece

„KSIĄŻKI TO NASI NAJLEPSI PRZYJACIELE, CZYTAJĄC JE ZYSKUJEMY WIELE”

Dzieci z grupy IV rozpoczęły cykl zajęć związanych z rozwojem czytelnictwa. Raz w miesiącu uczestniczyć będziemy w zajęciach organizowanych na terenie biblioteki. Dopełnieniem będą wizyty pracowników biblioteki w naszym przedszkolu. W tym celu po raz kolejny odwiedziliśmy Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Suchedniowie. Spotkaliśmy się z Panią Iloną, która tam pracuje. Pani Ilona wspólnie z dziećmi przypomniała zasady obowiązujące w wypożyczalni oraz czytelni, w której spędziliśmy miłe chwile. Każdy znalazł coś interesującego dla siebie - dzieci oglądały książki o różnorodnej tematyce, grały w gry planszowe, rysowały i kolorowały. Czas upłynął nam bardzo szybko i w miłej atmosferze. Już cieszymy się na myśl o kolejnej wizycie.

Serdecznie dziękujemy Pani Ilonie za poświęcony nam czas!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć