Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 16 marzec 2020 13:26

Rodzice dzieciom gr 3

Rodzice - dzieciom spotkanie z Panią Luizą 

W środę 11 marca gosciem w grupie III była mama Mii Pani Luiza. Pani Luiza przygotowała dla dzieci zającia podczas, których promowała aktywny styl życia. Zaprezentowała dzieciom swoje hobby. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej. Pani Luiza opowiadała dzieciom o kolejnych etapach jej przygody ze sportem. Z uwagą i podziwem słuchaliśmy oglądając jednocześnie zdjęcia wyświetlane na dużym ekranie, ułożonych chronologicznie. Jednocześnie przedszkolaki mogły zobaczyć medale i puchary zdobyane kolejno przez mamę Mii. Dużym zainteresowaniem cieszył się prezentowany: kombinezon do pływania, okulary, kask rowerowy. Na zdjęciach dzieci mogły zobaczyć swoją kloeżankę, która towarzyszyła mamie podczas wybranych zawodów, zjeżdżającą na nartach. Mia zprezentowała również kolegom swój pierwszy medal. Pani Luiza zdradziła nam, że jej ulubioną dyscypliną jest triatlon, który składa się z pływania, jazdy na rowerze i biegu. Mini triatlon był niespodziankom przygotowaną dla dzieciaków. Pani Luiza przyniosła potrzebne do triatlonu rekwizyty: rowerki, okulary, koła ratunkowe. Po rozgrzewce, podziale na dwie drużyny zespoły przystąpiły do rywalizacji. Na koniec Pani Luiza ogłosiła werdykt - remis, a każdego uczestnika triatlonu udekorowała medalem własnoręcznie wykonanym wraz z Mią. Pani Luiza nie zapomniała o naszych łasuchach - słodki upominek dla każdego. Myślę, że najlepszym podziękowaniem dla Pani. Luizy będą słowa dzieci: ”było fajnie, było super.

Serdecznie dziękujemy Pani Luizie zaangażowanie i czas nam poświęcony.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć