Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 30 marzec 2020 09:23

zmiana lokalizacji zadań do wykonania

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice, od dzisiaj zmieniamy miejsce wstawiania proponowanych zadań i ćwiczeń do wykonania razem z dziećmi w domach. Aby usprawnić Wam odszukiwanie ich, będą się one znajdować w zakładce Nasze grupy, a więc w tej samej, gdzie dotychczas były tematy zajęć wychowawczo - dydaktycznych do realizacji w każdym miesiącu. Każda grupa wiekowa ma tam swoje miejsce, dlatego uważamy, iż będzie to bardziej czytelne. 

Pozdrawiamy Was bardzo gorąco, życząc wytrwałości, a przede wszystkim zdrowia na ten ropoczynający się kolejny tydzień.