Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
sobota, 19 wrzesień 2020 20:16

wycieczka do parku gr 4

Wycieczka do parku

 

W dniu 14 września starszaki z grupy IV wybrały się na wycieczkę do pobliskiego parku. Głównym celem wycieczki było poszerzenie wiadomości dotyczących otaczającej przyrody oraz integracja przedszkolaków poprzez wspólne spędzanie czasu.

Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i stała się źródłem wiedzy o przyrodzie. Dzieci miały możliwość utrwalenia nazw drzew, zebrania ciekawych okazów przyrodniczych, które zostały wykorzystane podczas zajęć dydaktycznych oraz przy wykonaniu przez dzieci pracy plastycznej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć