Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
sobota, 26 wrzesień 2020 11:41

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

21 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W każdej grupie nauczycielki zadbały o to, aby dostarczyć dzieciom dużo okazji do radości i wspaniałej zabawy. Tego dnia wszystkie dzieciaki uczestniczyły w atrakcyjnych zabawach integracyjnych, grach zespołowych i wielu niespodziankach. Przy dźwiękach hymnu przedszkolaka oraz radosnych piosenek  przeszliśmy także w barwnym korowodzie ulicami naszego miasta aby pokazać, że bycie Przedszkolakiem, to naprawdę fajna rzecz!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć