Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
sobota, 26 wrzesień 2020 20:58

Sprzątanie świata 2020

Akcja "Sprzątanie świata 2020"

Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Nasze przedszkole również przyłączyło się do tej akcji ekologicznej.

Starszaki z grupy III i IV wyposażone w rękawiczki oraz worki na śmieci z wielkim zaangażowaniem zbierały odpady na terenie i w okolicy przedszkola.   Akcja ta ma na celu uwrażliwianie wszystkich mieszkańców planety o konieczności dbania o nasze środowisko. Wierzymy, że prowadzane przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwianie dzieci, i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć