Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
niedziela, 04 październik 2020 17:07

Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu w maluszkach

„Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy”

Dnia 2 października grupa I (maluszki) obchodziła Światowy Dzień Uśmiechu. Święto to obchodzone jest zawsze w pierwszy piątek października, a jego symbolem jest żółta, uśmiechnięta buzia. Głównym założeniem obchodów Dnia Uśmiechu jest zachęcanie dzieci i dorosłych do obdarowywania innych swoim bezinteresownym uśmiechem, życzliwością i czerpania radości ze wspólnego bycia razem. Tego dnia dzieci bawiły się wesoło podczas znanych im zabaw , śpiewały ulubione piosenki, słuchały bajek. Biletem wstępu do zabaw był uśmiech od ucha do ucha. Na zakończenie wszystkie maluchy otrzymały „ Odznakę wesołego przedszkolaka”, aby przypominała im o tym, by uśmiechać się każdego dnia, bo jak wiadomo „Śmiech to zdrowie”!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć