Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 08 październik 2020 19:26

gr VI wycieczka do parku

Wycieczka do parku

W dn. 6 października dzieci z gr. VI wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udały się do pobliskiego parku na wycieczkę. Wyjście na wycieczkę poprzedziła rozmowa ,,Jak zachowujemy się w parku” – dzieci dzieliły się swoją wiedzą, w jaki sposób należy dbać o środowisko przyrodnicze. Park odkrył przed nimi swe piękno. Podziwialiśmy jesienne barwy, rosnące krzewy i drzewa, słuchaliśmy odgłosów przyrody. Bacznie przyglądaliśmy się przyrodzie: korze drzew, liściom, rozmawialiśmy o zwierzętach i ptakach żyjących w parku. Zadowoleni z bukietami kolorowych liści wróciliśmy do naszego przedszkola.Wycieczka dostarczyła nam wiele radości.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć