Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
niedziela, 11 październik 2020 11:20

Wycieczka nad zalew gr.IV

Wycieczka nad zalew

W piątek 9 października korzystając z pięknej pogody, starszaki z grupy IV wybrały się nad suchedniowski zalew. Celem wycieczki była obserwacja zmieniającej się przyrody jesienią w okolicy zalewu, obserwacja ptactwa wodnego oraz promocja zdrowego stylu życia. Jakże miła niespodzianka spotkała nas nad zalewem gdyż oprócz pięknych kolorów jesieni i kaczek pływających po wodzie spotkaliśmy wędkarzy, którzy licznie przybyli w tym dniu nad wodę oddając się swojej pasji. Przedszkolacy mogli zobaczyć profesjonalny sprzęt wędkarski oraz poznać tajniki wędkowania.   Trochę zmęczeni ale zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola.

Wycieczka się udała, pogoda dopisała, jednym słowem- było świetnie J

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć