Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
sobota, 17 październik 2020 20:18

Światowy Dzień Mycia Rąk

Dzień Mycia Rąk w grupie maluszków

    Dnia 15 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk. Do akcji włączyły się także dzieci z grupy I- maluszki. Celem obchodów Dnia Mycia Rąk jest uświadomienie dzieciom jak duże znaczenie dla ich zdrowia i życia ma higiena rąk, która uchronić może przed wieloma chorobami. Zajęcia i zabawy tego dnia koncentrowały się wokół hasła,, Ręce myjemy, bo zdrowi być chcemy”. Dzień ten dostarczył nam wielu wrażeń oraz pokazał, że umiejętności i nawyki należy kształtować od najmłodszych lat.

   Brawo maluchy!!! 

 

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć