Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 18 październik 2020 22:11

Dzień Papieski

Dzień Papieski 

16 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Papieski. Przedszkolaki uczciły ten dzień słuchając historii związanych z życiem Papieża Polaka, oglądały albumy i zdjęcia przedstawiające Jana Pawła II, śpiewały i słuchały pieśni związanych z jego osobą, oglądały filmy i prezentacje poświęcone życiu patrona naszego przedszkola, tańczyły do pieśni „Barka”, odwiedzały miejsca związane z Janem Pawłem II w naszym mieście, rozmawiały o Jego życiu a także wspólnie z wychowawczyniami przygotowywały kąciki patrona naszego przedszkola w salach dydaktycznych. By utrwalić wiedzę o osobie Jana Pawła II zwiedzały też miejsca w przedszkolu, które są z nim związane oraz złożyły kwiaty i zapaliły znicze przed pomnikiem Naszego patron Jana Pawła II.            

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć