Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 05 listopad 2020 07:16

Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek obchodzony jest na świecie właśnie 5 listopada. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Pierwsza z nich znajduje się w poniższym linku. Filmik do odtworzenia na FB na grupie prywatnej, do której w dniu wczorajszym przesyłany był link:

SPOTKANIE Z BINGIEM

Przypominamy, że będzie on dostępny od dzisiaj, tzn. 05. listopada od godz. 10:00 przez tydzień.

 

Drogie dzieci!

Pozostańmy nadal w bajkowej krainie… Kogo tam można spotkać? Myślę, że bohaterów waszych ulubionych bajek…. Bardzo jesteśmy ciekawi, jakie bajki najbardziej lubicie? Dlatego zachęcamy do podjęcia wybranego przez Was zadania.

1. „Mój ulubiony bajkowy bohater” – zadanie to polega na przebraniu się za ulubioną postać z bajki, zrobieniu zdjęcia i przysłania go na podany poniżej adres. Nadesłane zdjęcia będą umieszczone na naszej stronie internetowej.

2. „Moja ulubiona bajka” – zachęcamy do wykonania pracy plastycznej dowolną techniką, przedstawiającą waszą ulubioną bajeczkę.

3. „Bajeczna kukiełka” – kolejną propozycją jest wykonanie bajkowej „Kukiełki” według własnego pomysłu, lub np. według inspiracji przedstawionej w poniższym linku. Bajeczna kukiełka

 

Wszystkie nadesłane zdjęcia prac, będą umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola. Prosimy o przysyłanie ich na nasz przedszkolny email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule meila prosimy o dopisek „Dzień postaci z bajek” oraz nr grupy.

 

To nie koniec „bajkowych zabaw”. W zakładce „nasze grupy”, przygotowaliśmy dla Was propozycje zabaw i zajęć specjalnie na dzisiejsze święto.

Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom „bajecznej” zabawy!!!