Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 26 listopad 2020 09:20

Dzień Pluszowego Misia 11.2020

Dzień Pluszowego Misia 

 

„Dziś Dzień Pluszowego Misia
Więc go utul mocno dzisiaj!”

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci już przy wejściu witał olbrzymi pluszak, w tle rozbrzmiewała wesoła muzyka. Dla przedszkolaków przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek. Dzieci zapoznały się z historią „Dnia Pluszowego Misia” oraz zobaczyły prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Obejrzały też bajkę „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”. Każdy mógł wcielić się w postać Kubusia Puchatka i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Przedszkolaki wykonały również przepiękne prace plastyczne na tę uroczystość. W nagrodę za wspólną zabawę dzieci otrzymały medale „Przyjaciela Pluszowego Misia”. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć