Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 30 listopad 2020 20:00

zabawy andrzejkowe

Zabawy andrzejkowe

Hokus pokus – czarowanie.

Co ma się stać, niech się stanie.

Piątek 27 listopada był dla wszystkich przedszkolaków wyjątkowy. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat wróżb. W związku z ograniczeniami, tegoroczne andrzejki nie mogły odbywać się z udziałem rodziców. Dlatego też zostały zorganizowane w poszczególnych oddziałach, a nad ich przebiegiem czuwały panie wychowawczynie. Wielką radością była dla naszych wychowanków możliwość przebrania się na tę okazję w różne stroje. Przeważały rzecz jasna czarownice i wróżki, ale nie zabrakło też księżniczek, kotków, spidermanów, policjantów i wielu innych wymyślnych przebrań. Nasze sale zamieniły się w miejsca tajemnicze dzięki niecodziennej dekoracji.

Maluchy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wróżbach i zabawach andrzejkowych. Swoją przyszłość odkrywały m.in. losując przedmioty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka, wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami, sprawdzały, czy ich najskrytsze marzenia się spełnią, rzucając monety do wody, albo kręcąc studnią życzeń. Były też wspólne wesołe zabawy i tańce przy muzyce. Słodki dodatek do obiadu był miłym zwieńczeniem wspaniałej zabawy.

Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka, jako że nadawały temu dniu wyjątkowy nastrój. Tegoroczne andrzejki w naszym przedszkolu jak zwykle należały do udanych. Radości nie było końca.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr IV

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr VI

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr VII