Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 06 grudzień 2020 20:07

Mikołajki

„Siedzę cichuteńko , patrzę na okienko.
Poruszyły się zasłonki! Chyba już go widzę!
Chyba już go słyszę, zabrzęczały jego sanek dzwonki
Dzyń. Dzyń. Dzyń Mikołaju Święty.
Dzyń. Dzyń, Dzyń przynieś nam prezenty.”

Mikołaj w przedszkolu

Dnia 4 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Jego wizyta to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki przygotowywały się do niego bardzo starannie wykonując prace plastyczne i ucząc się piosenek, wierszyków. Od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewały wesołe melodie, a dzieci witał przed wejściem duży Święty Mikołaj. Każdy przedszkolak miał na sobie czerwony element ubrania lub czapkę mikołajkową. Dzieci z wielką niecierpliwością czekały na Gościa, który nie zawiódł ich i nie kazał długo na siebie czekać. Wreszcie nadszedł moment spotkania i usłyszeliśmy dzwoneczki. Mikołaj przybył do nas w swoich wspaniałych saniach wraz ze swoimi pomocnikami. Przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Mikołaj pozdrowił dzieci przez okna w salach zajęć, pomachał i zadzwonił dzwonkiem. A ponieważ miał jeszcze bardzo dużo pracy, zostawił prezenty dla dzieci i poprosił o ich rozdanie swoich pomocników. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i chcieli jak najszybciej dowiedzieć się, co znajduje się w kolorowym pudełku. Było mnóstwo radości i gwaru przy rozpakowywaniu upominków. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości.

Św. Mikołaj przed odjazdem obiecał, że wróci do nas za rok, a więc trzymamy za słowo i obiecujemy, iż będziemy grzeczni i uprzejmi wobec siebie nawzajem. Dziękujemy pięknie za wszystkie prezenty i do zobaczenia!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  - gr. I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. IV

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. VI

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - gr. VII