Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 08 grudzień 2020 20:38

Projekt „Zaczarowany świat teatru”

Projekt "Zaczarowany świat teatru"

 

Projekt Naszego Przedszkola nagrodzony przez Fundację Banku Pekao S. A. im. Dr. Mariana Kantona

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasze przedszkole wygrało konkurs grantowy organizowany przez Fundację Banku Pekao S. A. im. Dr. Mariana Kantona na realizację projektu „Zaczarowany świat teatru”. Projekt napisały nauczycielki Danuta Pająk i Ludmiła Chłopek. Cieszymy się bardzo, że baza naszego przedszkola wzbogaciła się o akcesoria związane z teatrem - kukiełki, teatrzyk, kurtyny oraz aparat fotograficzny z funkcją nagrywania filmów i statyw do aparatu na kwotę 4,5 tysiąca złotych. Zabawy teatralne to ważny element pracy pedagogicznej z dziećmi, która rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, zwiększa poczucie własnej wartości. Wielką przyjemnością dla dzieci z grupy l - maluchy, było spotkanie z wolontariuszami Fundacji. 1 grudnia Panie Krystyna Furmańczyk, Anna Mik i Anna Fortuna odwiedziły nasze przedszkole i przekazały dzieciom pomoce dydaktyczne zakupione w ramach projektu. Radość dzieci była ogromna, a dostarczone pomoce będą okazją do wspaniałej zabawy dającej wiele satysfakcji. 

Składamy serdeczne podziękowania dla Fundacji Banku Pekao S. A. im. dr. Mariana Kantora za realizację projektu. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć