Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 19 grudzień 2020 15:31

Konkurs plastyczny -MOJA NIEPODLEGŁA

Wyniki konkursu plastycznego „Moja Niepodległa”     

W dniu 9 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moja Niepodległa”, którego organizatorem było Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej.

Miło nam poinformować, że w  konkursie wzięły udział dzieci z grupy IV: Martynka Łutczyk i Ala Prońko oraz Janek Zielonka i Bartek Fiślak.  Zadaniem konkursu była interpretacja plastyczna inspirowana wybranym utworem pieśni patriotycznej. Jury doceniając ogromne zaangażowanie postanowiło nagrodzić wszystkie prace biorące udział w konkursie. Dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej oraz Miejskie Centrum Kultury. Serdecznie gratulujemy naszym pociechom i życzymy dalszych sukcesów.

Prace konkursowe można obejrzeć w  formie wystawy multimedialnej na stronie Miejskiego Centrum Kultury Skarżysko – Kamienna.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć