Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 28 grudzień 2020 19:02

Przedszkolaki świątecznie

Przedszkolaki świątecznie

W tym roku dla każdego z nas święta Bożego Narodzenia były całkiem inne niż do tej pory. Inaczej też obchodziliśmy je w naszym przedszkolu. Jednakże nikt nie chciał wyzbywać się tej wspaniałej radosnej atmosfery, która towarzyszy tym magicznym chwilom. W miniony wtorek, 22 grudnia, od samego rana brzmiały dźwięki polskich kolęd i pastorałek. W każdej sali, na ubranych kilka dni wczesniej choinkach, migały kolorowe światełka, a przedszkolaki i pracownicy wyróżniali się odświętnymi strojami. W związku z tym, że nie mogliśmy się wszyscy spotkać na sali gimnastycznej, jak to było w naszej tradycji, każda grupa obejrzała osobno nagranie przedstawienia jasełkowego w wykonaniu "starszaków" pt. "Żłóbek Cię utuli". Następnie dzieci z młodszych grup zaprezentowały przygotowane wcześniej kolędy i pastorałki. Nie zabrakło też białego opłatka, który miał nas wszystkich zjednoczyć i być symbolem tego, iż w każdym z nas na nowo rodzi się Maleńka Miłość.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć