Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 30 grudzień 2020 13:32

Akcja "Razem na Święta"

Akcja "Razem na święta"

18 grudnia zakończyliśmy w naszym przedszkolu zbiórkę karmy dla psów przebywających w schronisku Baros w Suchedniowie. Zbiórka zorganizowana została w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Dzięki zaangażowaniu przedszkolaków, rodziców oraz mieszkańców miasta, udało się zgromadzić karmę, która przed świętami trafiła do potrzebujących psiaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć