Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 19 styczeń 2021 19:06

Zimowe zabawy na śniegu

Zimowe zabawy na śniegu, czyli my się zimy nie boimy

Nareszcie spadł śnieg, długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami postanowiły spędzić choć chwilę w ogrodzie przedszkolnym na zimowych zabawach. Najwięcej radości sprawiło wszystkim zjeżdżanie na sankach i jabłuszkach. Nie zabrakło bitwy na śnieżki oraz odbijania śniegowych aniołków. Niektórzy ulepili bałwana. Radość na twarzach dzieci był ogromna. Lubimy taką zimęJ

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć