Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
sobota, 23 styczeń 2021 21:12

Teatrzyk interaktywny

Teatrzyk interaktywny

22 stycznia  w naszym przedszkolu zagościł Teatr z przedstawieniem „Alicja online” - spotkanie z bajką. Interaktywny spektakl połączył film ze światem teatru, wykorzystując magię trójwymiaru.  Przedstawienie  zostało wzbogacone pokazem ognia, tańcem na podwieszanej szarfie oraz bańkami mydlanymi. Dodatkową atrakcją były elementy iluzjonistyczne.  Przedstawienie było ciekawe, zabawne, a na koniec każdy przedszkolak otrzymał upominek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć