Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 24 styczeń 2021 19:56

Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka

"Jestem złotą rybką dla babci i dziadka.

Spełniam ich życzenia, bo to sprawa łatwa..."

21 i 22 stycznia to jedne z ważniejszych dat w kalendarzu. Wszystkie wnuki spieszą w tych dniach do swoich babć i dziadków z laurkami i życzeniami. Nasze przedszkolaki, jak co roku, sumiennie przygotowywały się do tego święta. Niestety, w związku z z obecnie panującą sytuacją pandemiczną, nie mogliśmy zaprosić naszych kochanych Gości w mury przedszkola. Dlatego też każda grupa przygotowała niespodziankę w formie nagranych występów,, które można było później odtworzyć. Nie zapomnieliśmy także o skromnych upominkach wykonanych własnoręcznie przez dzieci. 

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy przede wszystkim zdrowia, ogromnej siły oraz cierpliwości do wnucząt.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć