Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 28 styczeń 2021 17:21

Przedszkole dla WOŚP

Przedszkole dla WOŚP

31 stycznia odbędzie się 29.finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tym roku finał, jak inne przedsięwzięcia będzie odbywał się w nieco inny sposób, ze względu na panującą pandemię i związane z nią obostrzenia. Nasze przedszkole tradycyjnie przyłącza się do szczytnej akcji. Przedszkolaki przygotowały, jak zwykle, pyszne pierniczki oraz muffinki, które można nabyć w dniach 28 i 29 stycznia 2021 r. (czwartek, piątek) przed budynkiem przedszkola. 

Już dzisiaj wielu rodziców wsparło naszą akcję, którą, jak powiedział Jurek Owsiak wygrywamy, bo gramy z sercem. Oprócz słodkości można wziąć udział w loterii fantowej oraz nabyć drobne upominki. Wszystkie fundusze zostaną przekazane na rzecz WOŚP. 

Gramy, bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć