Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
środa, 03 luty 2021 17:30

wycieczka przyrodnicza gr6

Wycieczka przyrodnicza nad zalew w Suchedniowie

Korzystając z pięknej zimowej pogody, dzieci z grupy VI, wybrały się 02.02.2021 r. na wycieczkę nad pobliski zalew w Suchedniowie. Przedszkolaki podziwiały piękno przyrody, obserwowały ośnieżone drzewa i krzewy oraz ptaki chodzące po lodzie. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, musieliśmy pożegnać to wyjątkowe miejsce i wracać do przedszkola. Na pamiątkę zostały nam piękne wspomnienia, wyjątkowe zdjęcia i postanowienie, że jeszcze kiedyś tam wrócimy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć